Orijinal GPFD C + 16 parça ile 16 port GPON Kurulu SFP C + HUAWEI MA5608T MA5680T H802GPFD H803GPFD H805GPFD

Derecelendirme 

₺4 739.69

-4%

₺4 989.11

Yeni ürün

1 öğeler

Etiketler: Ucuz Orijinal GPFD C + 16 parça ile 16 port GPON Kurulu SFP C + HUAWEI MA5608T MA5680T H802GPFD H803GPFD H805GPFD, Yüksek Kalite Orijinal GPFD C + 16 parça ile 16 port GPON Kurulu SFP C + HUAWEI MA5608T MA5680T H802GPFD H803GPFD H805GPFD, Çin Telekom Parçaları Tedarikçiler.


SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. diğer türleri için deyişle aşağıda tıklayın
ürün Açıklaması
16-Port GPON OKT Arayüz Kartı GPFD Genel Bakış 16-GPON Port Arabirimi Kartı B + SFP modülü ile GPFD Hza-ağ düzenli stok öğe olduğunu mevcut 3 sürümleri: H802GPFD, H803GPFD, H805GPFD destek bölünmüş rasyon 1:128 WDM, tek modlu tek çekirdekli fiber kullanın İletim Hızı: 2.488 Gbit/s, Hız almak: 1.244 Gbit/s arabirim Tipi: SC/PC Max İletim Mesafesi: 20 KM İletim Dalga Boyu: 1490nm, almak Dalgaboyu: 1310nm standartları Uyum: ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984.4 B + SFP Modülü Optik Güç: 1.5 dBm ~ 5 dBm, alıcı Hassasiyeti:-28 dBm
GPFD Huawei OKT GPON arabirim kartı bir olduğunu, 16-port GPON OKT Arayüzü Kurulu GPFD optik ağ terminali ile birlikte çalışır (ONT) GPON erişim hizmetleri sağlamak için, her GPFD can maksimum 16128 GPON aboneleri bağlayın. GPFD H80D00GPFD01 gibi farklı BOM vardır, H80D00GPFD02 vb, ama temelde onlar H802GPFD, H803GPFD, B + ile H805GPFD veya C + SFP modülü. stokta Huawei GPFD Hza-ağ vardır, ve dünya çapında yollayabilirsiniz. GPFD Şartname ve Veri Sayfası servis portları GPON Liman 16-GPON Port cihazı Özellikler boyutlar (g x D x H) 22.86mm x 237.00mm x 395.40mm güç Tüketimi ve Maksimum Çerçeve Boyutu güç Tüketimi H802GPFD: Statik: 45 W, maksimum: 73 W H803GPFD: Statik: 39 W, maksimum: 61 W H805GPFD: veri altında hala test maksimum Çerçeve Boyutu 2004 bayt çalışma sıcaklığı -25 ° C ila + 65 ° C GPON SFP Modülü Özellikleri tipi B + Modülü: Tek lif iki yönlü optik modül, sınıf B + C + Modülü: Tek lif iki yönlü optik modül, C sınıfı + çalışma Dalgaboyu Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm kapsülleme Tipi SFP Port Hızı Tx: 2.49 Gbit/s, Rx: 1.24 Gbit/s Minimum Çıkış Optik Güç B + Modülü: 1.50 dBm C + Modülü: 3.00 dBm maksimum Çıkış Optik Güç B + Modülü: 5.00 dBm C + Modülü: 7.00 dBm maksimum Alıcı Hassasiyeti B + Modülü:-28.00 dBm C + Modülü:-32.00 dBm optik Bağlayıcı Tipi SC/PC optik Lif Tipi Tek modlu ulaşmak 20.00 km aşırı yük Optik Güç B + Modülü:-8.0 dBm C + Modülü:-12.0 dBm Extinction Oranı 8.2 dB Q & A Q: GPFD ve BEPD kurulu arasındaki fark nedir? A:

Marka Adı SMTE
Model Numarası GPFD
Condition New and Original
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 54cm x 39cm x 10cm (21.26in x 15.35in x 3.94in)

İlgili ürünler